Anton Genberg oljemålning
2013-05-02
183219
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Jämtlandsmotiv, signerad och daterad A. Genberg 1910, olja på duk, 73x100 cm