Lars Jonsson färglitografi
2013-05-03
183181
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 258/350, färglitografi, bladstorlek 34x46 cm