Blombord i gjutjärn
2013-05-01
183156
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BLOMBORD, 1800-talets slut, gjutjärn och metall, höjd 160 cm
Skador och lagningar, dekorelement saknas