Jukka Vänttinen mezzotint
2013-05-05
183102
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): "Motväg", signerad och daterad J Vänttinen 2004, numrerad 246/295, mezzotint, 24,5x15 cm