Armband 18 k guld
2013-05-01
183044
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, ankarlänk, Guld-Gravyrateljé, S Thorelius, Sundbyberg 1967, längd 20 cm, vikt ca 12,5 g
Bucklor, några länkar med slitage