Folke Ricklund oljemålning
2013-05-03
182993
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICKLUND, Folke (1900-1986): Landskap, signerad och daterad Folke Ricklund -43, olja på pannå, 38x46 cm