Jockum Nordström litografi
2013-05-02
182957
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 122/250, färglitografi, 61x84 cm, oramad