Klubbat för:
13 500 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, valnöt, skuren dekor
Smärre skador och fläckar, ett lagat ben
182937
2013-05-05