Karmstolar Louis XV-stil
2013-05-05
182937
| Klubbat belopp | 13 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, valnöt, skuren dekor
Smärre skador och fläckar, ett lagat ben