Oidentifierad konstnär olja på duk
2013-05-02
182878
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med kyrka, olja på duk, 28x35 cm
Färgbortfall