Harry Booström olja
2013-04-30
182875
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOOSTRÖM, Harry (1917-1996): Komposition, signerad och daterad Booström -78 a tergo, olja på pannå, 20x35 cm