Målning 1900-tal
2013-05-02
182702
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hästpar, signerad, olja på duk, 59x79 cm
Dukslitage