Karl Bergman olja
2013-04-30
182671
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN, Karl (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 50x81 cm