Ernst Billgren litografi
2013-04-29
182598
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Ekorre", signerad Ernst Billgren, 35/175, färglitografi, 47x60 cm