Stilleben oljemålning
2013-04-29
182579
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben, olja på duk, 78x97 cm
Dubblerad, ytskador, smärre färgbortfall