Ljuskrona Hagamodell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA, Hagamodell, 1900-talets första hälft, för sex ljus, höjd 80 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
182553
Päivämäärä:
2013-05-02