Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920), kopia efter: "Enhörningen", signerad a tergo Copia af Victor Ringsten 1914, olja på duk, 129x91 cm
182550
2013-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här