Vas Daum
2013-04-29
182548
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, Daum, Frankrike, marmorerad röd dekor mot gul fond, signerad DAUM NANCY och lothringenkors, höjd 40 cm
Mynningsnagg