Peter Dahl färglitografi
2013-04-29
182473
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 165/375, färglitografi, bildyta 45,5x29,5 cm