Elis Ryberg färglitografi
2013-04-29
182470
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): Utsikt från Fåfängan, signerad Elis Ryberg, färglitografi, numrerad 90/360, 51x63 cm