Taklampa 1900-tal
2013-04-29
182464
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
TAKLAMPA, art deco, tre runda kupor i vitt glas, förkromad stomme, höjd 45 cm
Bruksslitage