Roberto Matta färgetsning
2013-04-29
182462
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Ur "Les Oh! Tomobiles", 1972, signerade Matta, 22/100, färgetsningar, 41x55 cm