Målning 1900-tal
2013-05-01
182404
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vårbäck, otydligt signerad, olja på pannå, 18x23 cm