Lennart Rodhe tusch
2013-04-29
182389
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, daterad 26.2.46, tusch, 21,5x34 cm