Toilettebord i nyrokoko
2013-05-03
182387
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TOILETTEBORD med spegel, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, höjd 186, 116x60 cm, nycklar finns
Fanérskador, lösa delar