Oskar Bergman akvarell
2013-04-30
182383
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Gotland", signerad o daterad Oskar Bergman Gottland juni 1930, akvarell, 35,5x50 cm