Anders Pamér oljemålning
2013-04-28
182366
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Stadsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, 61x61 cm