Chiffonjé Karl Johan
2013-04-29
182357
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad med mahogny, höjd 153, 129x68 cm
Fanérskador, fanérlagningar, sprickor, beslag saknas