Skål Japan
2013-04-27
182345
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKÅL, porslin, Japan, 1900-tal, imaridekor med motiv av blommor och fjäril, konturerad mynning, höjd ca 8 diameter 19 cm
Smärre repor