Greta Gerell oljemålning
2013-04-27
182206
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Stilleben med sjömanskista samt krus, signerad Gerell1971, olja på papp, 29x34 cm