Erland Cullberg litografi
2013-04-28
182175
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931-2012): Porträtt, signerad E Cullberg pt, färglitografi, 55x41 cm