Reinhold Ljunggren färglitografier
2013-04-27
182155
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Från Slottet till Slussen, portfölj med 5 färglitografier, signerade och numrerade 207/310, 28x39 cm, samt 1 litografi med Trosamotiv, 206/310, 31x43 cm