Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-04-28
182148
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Frusen Hamn", signerad R. Ljunggren 3/300, färglitografi, 13x37 cm