Reinhold Ljunggren litografi
2013-04-28
182122
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Trosavinter (Gröna torget)", 1966, signerad R. Ljunggren, PT, färglitografi, 28x40 cm
Gulnad