Grafik Lettland
2013-05-01
182066
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAFIK, Lettland 1900-tal, 4 delar bla Zigurds ZUZE (Lettland, 1929-2003), signerade, 64x42 samt ca 21x29 cm