Stadsscen 1800-tal
2013-04-28
182054
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stadsscen troligen från Stockholm, olja på duk, bär otydlig signatur, 27x35 cm