Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-04-27
182017
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, läsande rabbi, olja på pannå, otydligt signerad,, 27x21 cm
Mindre färgbortfall