Olpe antiken

Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken
Olpe antiken

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLPE, lergods, antiken, möjligen Italien, geometrisk dekor, höjd 28 cm

Ytslitage och nagg

182007

2013-04-27