Erland Cullberg färglitografi
2013-04-27
182003
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012 ): Figurscen, signerad Erland Cullberg 133/160, färglitografi, 53x63 cm
Något lös i ramen