Ljuskrona rokokostil
2013-04-27
181969
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSKRONA, 18/1900-tal, rokokostil, förgylld metall, 6 ljusarmar, höjd ca 75 cm
Delar saknas, slitage