Bordslampor Kina
2013-04-26
181930
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR/PERUKSTOCKAR, 1900-tal, Kina, polykrom dekor med motiv av bl a fåglar och skrivtecken, höjd 56 cm
nagg