Hängskåp 1800-tal
2013-04-29
181920
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÄNGSKÅP, allmogemålat, daterat 1803, höjd 99, 68x39 cm
Lås saknas, omarbetat, skador