Flintlåsgevär
2013-04-25
181916
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, 1700-tal, helstock i björk, längd 136 cm
Lagningar, kompletterigar