John-Erik Franzén färglitografi
2013-04-26
181858
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): Outlaw Chopper, Perris California, färglitografi, 2000, signerad och numrerad JEF 174/250, 47x55 cm