Sören Christian Bjulf olja
2013-04-26
181810
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BJULF, Sören Christian (Danmark, 1890-1958): Fiskmånglerskor, signerad, olja på duk, 65x5 cm