Lennart Rodhe pastell
2013-04-26
181809
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Utan titel, monogramsignerad och daterad a tergo 12/54, på baksidan daterad Sardinien 1954, blandteknik, 11x15,5 cm