Pelle Åberg olja
2013-04-26
181805
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Stilleben med självporträtt, signerad och daterad Pelle Åberg 1941, olja på pannå, 43X35 cm
PROVENIENS: Bukowsk auktioner, vårens Moderna 1986