Armborst

Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMBORST, båge i stål, snälltryck, stock med inläggningar i graverat ben, längd 74 cm
Proveniens: Häringe slott

Skador, lagningar, saknade delar

181753

2013-04-25