Urna med lock
2013-04-24
181742
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
URNA med lock, lergods, orientalisk, 1900-tal, emaljdekor delvis i relief med motiv av tranor mot blå bakgrund, höjd ca 48 cm
Lagningar