Carl Brandt pastell
2013-04-26
181667
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad C B-93, pastell, 24x34 cm
Fläckar