Bord med 2 stolar
2013-04-28
181660
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, valnöt, STOLAR, 2 st., björk, 1800-tal, bordets höjd 77, diameter 86 cm
Ytskador